ترکان در تاریخ، از بدنام‌ترین مردمان جهان هستند

در اروپا، واژۀ ترک به معنی بربر، کافر، پست، لکۀ ننگ و نفرین‌شده آمده است.

هلندی‌ها می‌گویند: ترک، کثیف و نفرت‌انگیز است.

ویلیام گلدستون در مورد ترکان چنین می‌نویسد: [ترک‌ها] در مجموع از آن روز سیاهی که وارد اروپا شدند، یکی از بزرگترین نمونه‌های دشمن بشریت در میان انسان‌ها بودند. هر کجا رفتند، یک خط سیر از خون پشت سر خود به جا گذاشتند و هر چه چیره‌تر شدند، تمدن از انظار ناپدید گشت.

اردینال نیومن در مورد ترکان چنین می‌نویسد: ترکان که صدها سال است در قلب بسیاری از دنیاهای باستانی جای گرفته‌اند، مشهورترین کشورهای باستانی و زیباترین مناطق زمین را در چنگال حیوانی خود‌ گرفتار نموده و بیشرمانه نیمی از تاریخ جهان را تصاحب کرده‌اند.

ژوهان فابر در مورد ترکان اینگونه می‌نویسد: در میان بدکاران زیر آسمان‌ها، موجودی پست‌تر و بی‌شرم‌تر و وحشی‌تر از ترکان وجود ندارد، که به انسان‌ها در هیچ سن و جنسیتی رحم نمی‌کنند و در کمال بی‌رحمی، پیر و جوان را از دم تیغ گذرانده و رحم زنان باردار را پاره کرده و جنین آن‌ها را بیرون می‌کشند.

بسیاری از کشورهای جهان، در مورد ترکان ضرب‌المثل‌های تحقیرآمیز دارند.

نقل قول‌هایی از بعضی زبان‌ها:

ارمنی: «ترک هستی؟» یا «همانند خانهٔ ترک می‌ماند».

روسی: مهمان ناخوانده همانند ترک و تاتار بد است.

هلندی: ترک، کثیف و نفرت‌انگیز است.

برای دهه‌های بعد که مهاجران ترکیه‌ای به هلند آمدند، اکثر دائرةالمعارف‌ها و لغت‌نامه‌ها، از جمله «وان دیل» هنوز به یک ترک به مانند کسی کثیف، وحشی و خونخوار می‌نگرد، به جای کسی که در ترکیه زندگی می‌کند.

آلمانی: در این گور که می‌بینی، ترک خوابیده است.

ایتالیایی: همانند ترک بد است، ترک کافر و بربر.

فرانسوی: یعنی واقعاً ترک است.(در مورد فردی که بی‌رحم و احمق است)

نروژی: ترک بی‌رحم.

رومانیایی: ترک کله‌شق، ترک نادان، ترک کوته‌فکر.

و در آخر، ناگفته نماند که مراد در اینجا آذربایجانی‌هایی که ریشه‌ای کاملا ایرانی دارند، نیست. بلکه ترکان عثمانی، تاتار، مغول، هون‌ها و غیره است.

/ 7 نظر / 93 بازدید
پسر ایران

تو دانی مولوی از عشق لبریز نشد جز با نگاه شمس تبریز مرا نقش وطن در جانِ جان است همان نقشی که در نقش جهان است وطن یعنی سرود مهربانی وطن یعنی شکوه هم زبانی وطن یعنی درفش کاویانی سپید و سرخ و سبزی جاودانی ز عطر خاک پاکش گر شوی مست کویر لوت ایران هم عزیز است وطن دار الفنون ، میرزاتقی خان شهید سرفراز فیل کاشان وطن یعنی بهارستان ،مصدق حضوری بی ریا چون صبح صادق درود خوشنود میشم افتخار بدین به تارنمای ما نیز سر بزنید[لبخند] [گل][گل]

هادی

ارامنه خود شیطان هستن و توهم شیطان زاده ای که همچین زر هایی میزنی!

ايراني ترك

همه انسان هستند ترك و كرد و فارس و ارمني و انگليسي و روماني... تو شيطان هستي و انسان پست كه به ديگران توهين ميكني و نفرت پرhكني ميكني مرگ بر شوونيسم مرگ بركسي كه به ديگران توهين مي كند مرگ بر كسي كه شيطان در روحش نفذ كرده است مرگ بر دشمن بشريت كه شما يكي از آنها هستيد مطمئنم فرصت داشته باشيد مثل داعشي ها سر هم نوعان خود را به واسطه اينكه مثل شما فكر نمي كنند مي بريد و فيلمش را پخش مي كنيد

تورک

خب تو از انگلیس چقدر میگیری که داری فتنه پراکنی میکنی

بابک ترک اوغلو

فارسها غیرت ندارن حتی اگر زنهایشان با یک نفر رابطه داشته باشد و برای ما ترکهای غیرتی و رشید باعث سرافکندگی است که با این افغانیها در یک کشور زندگی میکنیم مگر بزرگ اینها کوروش با محارم خود ازدواج نکرد که سرانجام توسط یکی از زنان خود که ترک بود به جهنم واصل گردید لعنت بر او و پارسهای افغانی نژاد سگ صفت شوونیست

آنتی پان فارس

خیلی احمق تشریف دارید [سبز]

hossin

اشغال تو مزدور کدام مملکتی که یکپارچگی ملت و نشانه رفتی مزدور خاین لجن امثال تو نمی تونن ازطرف هیچ قومی حرف بزن